Доска объявлений WebDoska.Net Объявления начинаются здесь...


   Поиск в объявлениях:   
 На главную > Объявления > Робота в Норвег

Доска Объявлений
 

Робота в Норвег


Обвальщики яловичини, свинини та баранини. Робота на основ трудового договору. При працевлаштуванн прац вник отриму норвезький персональний номер та вид на проживання. Повна медична допомога. Нема в кових обмежень. В д 160 до 220 годин на м сяць.
Зарплата в д 110 NOK (40 PLN) за годину.

Безкоштовне житло в одном сних номерах, безкоштовне про зд на роботу. Винагорода сплачу ться на рахунок раз на м сяць, можлив аванси. Робочий одяг та нструменти надаються роботодавцем. В дпусткова допомога в розм р 60 злотих на добу. П д час перерв у кафетер кава та чаю за рахунок роботодавця.Наприк нц жовтня у Польщ проводиться тестування прац вник в для перев рки хн х навичок. Тести тривають к лька годин. П сля здач спит в прац вникам виготовляються норвезьк р чн в зи. Весь процес легал зац документ в займа м сяць. У цей час роб тники можуть почати роботу в Польщ з ншим роботодавцем або повернутися в Укра ну чекати в д зду. Ви зд до Норвег плану ться в к нц грудня, початку с чня. Ви зд з Польщ
Вс витрати до зду з Польщ до Норвег покриваються роботодавцем. Кандидати повинн мати принаймн один р к досв ду в обвалюанн свинини, яловичини та баранини.
http://nadiyae.com/product-category/vakansiyi/

Контактное лицо: Веремчук Тетяна
Организация: ТзОВ "Над я
Телефон: 03
E-mail:
URL: http://nadiyae.com/product-category/vakansiyi/
Адрес: Ивано-Франковск
Дата создания: 27/09/2017


Поиск в объявлениях:
WebDoska.Net © 2006-2020 О WebDoska.Net | Реклама