Доска объявлений WebDoska.Net Объявления начинаются здесь...


   Поиск в объявлениях:   
 На главную > Объявления > такс ,послуги з перевезень

Доска Объявлений
 

такс ,послуги з перевезень


Викликати такс у Вашому м ст дешево можна, замовивши зворотн й дзв нок за номером 348 CallBack в д найдешевшо служби такс Авангард . Наша служба Авангард пропону швидку подачу авто та дешев тарифи, як Ви можете д знатися, виконавши онлайн розрахунок або зателефонувавши.

У нас Ви можете замовити:

- такс по м сту;
- м жм ськ по здки;
- перевозку домашн х улюбленц в;
- м кроавтобус на замовлення;
- прикурювання авто;
- доставку товар в кур ром;
- додаток такс

Такс Авангард це найдоступн ш ц ни у будь-якому м ст Укра ни Тариф абсолютно прозорим. Варт сть про зду залежить в д в дстан по здки та виду транспортного засобу. Як сн послуги надаються за вс ма тарифами незалежно в д хньо ц ни. Попередн замовлення такс нада виб р будь-якого формату без додатково оплати. Оплата можлива як гот вкою вод в , так за допомогою банк всько картки.

На сайт служби Авангард форма онлайн-замовлення, там завжди можна визначити м сто, де Ви можете замовити такс , а також розрахувати варт сть про зду або тариф. Для визначення точно вартост по здки можна скористатись зручним калькулятором на веб-стор нц компан .

Замовити такс в Ки в можна будь-яким способом: за номером телефону, онлайн на сайт та через форму зворотного зв язку. Для отримання додатково нформац зав тайте на сайт компан Авангард .

Дополнительная информация на сайте avangard-taxi.kiev.ua/onlajn-zakaz

Контактное лицо: такс
Телефон: +380989224848, +380632331848, +380632331848
E-mail:
Адрес: Чернигов
Дата создания: 13/05/2022


Поиск в объявлениях:
WebDoska.Net © 2006-2020 О WebDoska.Net | Реклама